KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Aleksandrów Kujawski

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Aleksandrowie Kujawskim

ul. Narutowicza 16, 87-700 Aleksandrów Kujawski

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Aleksandrów Kujawski miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WL1A/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Aleksandrowa Kujawskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WL1A/00011111/1.

KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Aleksandrów Kujawski. Uzyskany wypis z księgi wieczystej Aleksandrów Kujawski pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Odpis Księgi Wieczystej

Zamów odpis z księgi wieczystej z Aleksandrowa Kujawskiego i podległych miejscowości: Bądkowo, Ciechocinek, Koneck, Nieszawa, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Aleksandrowie Kujawskim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//


<id=”searchBtn” class=”btn” style=”margin: 0px 2px 2px 0px;” onmouseover=”pressEffect(this);” onmouseout=”undoPressEffect(this);” onclick=”if (validateForm()) {$(’#form1′).submit();}” img border=”0″ src=”images/szukaj.png” width=”200″ height=”52″/>

Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Aleksandrów Kujawski miasto i gmina:

WL1A/00003127/2
WL1A/0000213X/5
WL1A/0000398X/9
WL1A/0000412X/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę