KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Białogard

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Białogardzie
Sąd Rejonowy ul. Wileńska 2, 78-200 Białogard

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Białogard miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KO1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Białogardu posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KO1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Białogard. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Białogardu Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Białogard, Karlino, Tychowo.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Białogardzie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Białogard miasto i gmina:

KO1B/00004371/4
KO1B/00000243/0
KO1B/00003158/8
KO1B/00004752/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę