KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Drawsko Pomorskie

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Drawsku Pomorskim
Sąd Rejonowy ul. Jasna 3, 78-500 Drawsko Pomorskie

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Drawsko Pomorskie miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału BB1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Drawska Pomorskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej BB1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Drawsko Pomorskie. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i pobrać odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Drawska Pomorskiego z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Czaplinek, Kalisz Pomorski, Ostrowice, Wierzchowo, Złocieniec.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Drawsku Pomorskim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Elektroniczna Księga Wieczysta Drawsko Pomorskie przez internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Drawsko Pomorskie KW KO1D prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Drawsku Pomorskim – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych w.w. sądu rejonowego:

KO1D/00004873/5
KO1D/00002371/2
KO1D/00003983/2
KO1D/00001674/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę