KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Nisko

V Wydział Ksiąg Wieczystych Nisko
ul. Plac Wolności 14, 37-400 Nisko

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nisko miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TB1N/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nisko posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TB1N/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nisko. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Niska przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bojanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów, Rudnik nad Sanem, Ułanów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nisku

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

TB1N/00003427/6
TB1N/00005176/5
TB1N/00008602/2
TB1N/00009462/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę