Elektroniczne Księgi Wieczyste przez Internet z pieczęciami Sądu w 24 h!


   
   
 

HOME

 

KONTAKT

 

ZAMÓWIENIE

           
..

księgi wieczyste

 

Zaufaj specjalistom - profesjonalnie od 3 lat

 

 

KSIĘGI WIECZYSTE

|

WPISY do KW

|

ODPISY Z KW

|

CENNIK

|

REGULAMIN

 

Księgi Wieczyste

 

   
  Odpisy z księgi wieczystej
 
  Wpisy hipoteki, spadkobierców
 
  Wykreślenie hipoteki, roszczeń
 
  Zakładanie Ksiąg Wieczystych
 
  Wydziały Ksiąg Wieczystych
 
 

Krajowy Rejestr Sądowy

 

 

   
  Odpisy z KRS
 
  Sprawozdania finansowe spółek
 
  Kopie akt rejestrowych KRS
 
  Wyszukiwarka KRS
 
  Wydziały sądów KRS
 
     
   
 

Regulamin serwisu


 

ZASADY

Regulamin określa informacje, zasady korzystania oraz uzyskiwania odpisów za pośrednictwem serwisu internetowego www.ksiegiwieczyste.com.pl

 

USŁUGA

Usługa świadczona przez firmę SI 24 - (właściciela strony) polega na pobraniu odpisu z KRS lub Księgi Wieczystej z Sądu rejestrowego na podstawie złożonego zamówienia za pośrednictwem wypełnionego formularza zamówienia na stronie www.ksiegiwieczyste.com.pl. Na podstawie wprowadzonych danych klienta w formularzu zamówienia system generuje wniosek o wydanie odpisu, który następnie dostarcza się do Sądu. Uzyskane prawomocne odpisy z Sądu rejestrowego są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (priorytetem) na adres Zamawiającego podany w formularzu zamówienia.

OPŁATY

Za zrealizowane zamówienia pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem zawartym na stronie www.ksiegiwieczyste.com.pl który szczegółowo określa opłaty za usługę, opłaty sądowe oraz koszty przesyłki.

TERMINY

Czas realizacji zamówienia wynosi od 8 do 24 h (jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 14.30)

Odpisy z KRS i Księgi Wieczystej wysyłane są w dniu złożenia zamówienia lub w następnym dniu roboczym jeśli zamówienie zostanie złożone po godz. 14.30 Na terenie Warszawy i całej POLSKi odpisy z KRS i Księgi Wieczystej są dostarczane w 24h w przypadku gdy wybrana została przesyłka kurierem. Uzyskane odpisy z Księgi Wieczystej wysyłane są w dniu złożenia zamówienia jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 14.30

Firma kurierska zobowiązana jest dostarczyć przesyłkę z odpisami do Zamawiającego następnego dnia roboczego na terenie Warszawy lub poza terenem Warszawy. Po uzyskaniu odpisu z Sądu i nadaniu przesyłki usługę uznaję się za zrealizowaną. Jeśli księga jest w migracji zamówienie zostaje zrealizowane gdy księga będzie już dostępna w systemie elektronicznym. W przypadku gdy odpis z księgi wieczystej posiada powyżej 150 stron termin realizacji może się przedłużyć i jest zależny od sądu wydającego odpis. Firma SI 24 nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia uzyskania odpisu z powodu awarii  systemu informatycznego sądu wydającego odpis oraz za opóźnienia przez firmę dostarczającą przesyłkę. Firma SI 24 nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza zamówienia na stronie przez Zamawiającego. Odpisy uzyskujemy na podstawie podanych numerów KRS lub Księgi Wieczystej. Jeśli w zamówieniu zostanie podany stary numer Księgi Wieczystej jest to równoznaczne z zamówieniem usługi: "uzyskanie elektronicznego numeru Księgi Wieczystej". Aby uzyskać kopię na e-mail należy zaznaczyć to w uwagach w zamówieniu i odpis musi posiadać poniżej 50 stron. Jeśli wybrana zostanie przedpłata na konto a nie będziemy mogli zrealizować zamówienia całą kwotę przedpłaty zwracamy na konto Zamawiającego - bez żadnych kosztów !.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia na stronie www.ksiegiwieczyste.com.pl za pomocą formularza zamówienia, równoznaczne jest z zapoznaniem się i przyjęciem postanowień niniejszego regulaminu.

     
 

Copyright 2010-2013 - si24.pl - odpisy Sądowe informacje w 24h