KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Muszyna

ul. A. Kity 18, 33-370 Muszyna

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Muszyna miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału NS1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Muszyny posiada elektroniczny numer księgi wieczystej NS1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Muszyna. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Muszyny przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Krynica-Zdrój, Piwniczna-Zdrój, Rytna.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Muszynie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

NS1M/00005486/3
NS1M/00002714/0
NS1M/00007942/2
NS1M/00002096/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę