KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Bełchatów

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Bełchatowie
Sąd Rejonowy ul. Stefana Okrzei 4,97-400 Bełchatów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Bełchatów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PT1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Bełchatowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PT1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Bełchatów. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Bełchatowa dla podległych miejscowości i gminy: Drużbice, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Bełchatowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczystej Bełchatów miasto i gmina:

PT1B/00003641/8
PT1B/00002176/0
PT1B/00002845/1
PT1B/00005983/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę