Wydział Ksiąg Wieczystych Mielec

ul. Kościuszki 15A, 39-300 Mielec

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Mielec miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TB1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Mielca posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TB1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Mielec. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Mielca przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Mielcu

Kod wydziału wpisz numer KW: pozostaw puste:
/ /

Przeglądane księgi wieczyste:

TB1M/00005612/3
TB1M/00001896/9
TB1M/00008341/3
TB1M/00007406/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę