KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Brodnica

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Brodnicy

Sąd Rejonowy ul. Sądowa 5, 87-300 Brodnica

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Brodnica miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TO1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Brodnicy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TO1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej wydawane przez Wydział Ksiąg Wieczystych z Sądu, w którym wprowadzony został elektroniczny system ewidencji CIKW.
Aktualne odpisy księgi wieczystej można zamówić przez internet, które są wydawane w wersji papierowej posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Brodnica. Każdy wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis z KW.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Brodnicy z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Brodnicy:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Brodnica miasto i gmina:

TO1B/00004875/5
TO1B/00002659/1
TO1B/00001872/3
TO1B/00002945/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę