KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Dębica

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Dębicy
Sąd Rejonowy ul. Słoneczna 3, 39-200 Dębica

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Dębica miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału RZ1D/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Dębicy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej RZ1D/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Dębica. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z Sądu sprawdzany jest z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i pobrać odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Dębicy i podległych miejscowości dla gminy: Brzostek, Czarna, Jodłowa, Pilzno, Żyraków.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Dębicy:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych z Sądu Rejonowego z Dębicy:

RZ1D/00003451/4
RZ1D/00004762/4
RZ1D/00003769/6
RZ1D/00006370/3

Elektroniczna Księga Wieczysta Dębica przez Internet. Zamów aktualny odpis księgi wieczystej Dębica KW RZ1D prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Dębicy – Sąd Rejonowy.

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę