KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Działdowo

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Działdowie
Sąd Rejonowy ul. Jagiełły 31, 13-200 Działdowo

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Działdowo miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału EL1D/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Działdowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej EL1D/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Działdowo. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Działdowa i podległych miejscowości dla gminy: Iłowo-Osada, Lidzbark, Płośnica, Rybno.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Działdowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Elektroniczna Księga Wieczysta Działdowo przez internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Działdowo KW EL1D prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Działdowie – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych w.w. sądu rejonowego:

EL1D/00001674/4
EL1D/00003953/8
EL1D/00002769/4
EL1D/00002046/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę