KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Lwówek Śląski

IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych Lwówek Śląski

ul. Al. Wojska Polskiego 7, 59-600 Lwówek Śląski

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Lwówek Śląski miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału JG1S/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Lwówka Śląskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej JG1S/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Lwówek Śląski. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Lwówka Śląskiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Gryfów Śląski, Lubomierz, Mirsk, Wleń.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Lwówku Śląskim

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

JG1S/00004178/2
JG1S/00002167/8
JG1S/00009832/0
JG1S/00004762/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę