KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Września

IV Wydział Ksiąg Wieczystych we Wrześni

Sąd Rejonowy ul. Jana Pawła II 10, 62-300 Września

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Września miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO1F/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Wrześni posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO1F/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Września. Wypis z księgi wieczystej przez pobraniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Wrześni z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości i gminy: Kołaczkowo, Kostrzyn, Miłosław, Nekla.

 

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych we Wrześni:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Września miasto i gmina:

PO1F/00004926/9
PO1F/00002316/6
PO1F/00003653/7
PO1F/00008729/6

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę