KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Mogilno

ul. Sądowa 21, 88-300 Mogilno

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Mogilno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału BY1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Mogilna posiada elektroniczny numer księgi wieczystej BY1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Mogilno. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Mogilna przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Strzelno.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Mogilnie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

BY1M/00002657/2
BY1M/00004127/2
BY1M/00008694/5
BY1M/00004290/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę