KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Siemiatycze

X Wydział Ksiąg Wieczystych w Siemiatyczach

Sąd Rejonowy ul. Górna 61, 17-300 Siemiatycze

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Siemiatycze miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału BI3P/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Siemiatycz posiada elektroniczny numer księgi wieczystej BI3P/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Siemiatycze. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Siemiatycz przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Miejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Siemiatyczach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

BI3P/00003651/5
BI3P/00001659/7
BI3P/00002763/6
BI3P/00003761/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę