KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Żagań

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Żaganiu
Sąd Rejonowy ul. Szprotawska 3, 68-100 Żagań

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Żagań miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału ZG1G/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Żagania posiada elektroniczny numer księgi wieczystej ZG1G/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Żagań. Wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Zabrza z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Brzeźnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Żaganiu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Żagań miasto i gmina:

ZG1G/00007459/9
ZG1G/00002431/2
ZG1G/00003659/3
ZG1G/00005254/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę