Księgi Wieczyste Nowy Tomyśl

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Tomyślu

ul. pl. Niepodległości 31, 64-300 Nowy Tomyśl

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nowy Tomyśl miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO1N/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nowego Tomyśla posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO1N/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nowy Tomyśl. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Nowego Tomyśla przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Opalenica, Zbąszyn.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nowym Tomyślu

Kod wydziału wpisz numer KW: pozostaw puste:
/ /

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

PO1N/00004356/0
PO1N/00004762/9
PO1N/00003897/7
PO1N/00007809/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę