KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Gniezno

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Gnieźnie
Sąd Rejonowy ul. Franciszkańska 9, 62-200 Gniezno

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Gniezno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO1G/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Gniezna posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO1G/00011111/1. Oryginalne KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądu, w którym wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – odpisy księgi wieczystej wydawane są w wersji papierowej, posiadają pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Gniezno. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Gniezna Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Czerniejewo, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Pobiedziska, Trzemeszno.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Gnieźnie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Elektroniczna Księga Wieczysta Gniezno przez Internet. Aktualny odpis z księgi wieczystej Gniezno KW PO1G prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Gnieźnie – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych w.w. Sądu Rejonowego:

PO1G/00001254/7
PO1G/00004523/5
PO1G/00003861/9
PO1G/00008349/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę