KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Siemianowice Śląskie

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Siemianowicach Śląskich

Sąd Rejonowy ul. Chorzowska 14, 41-106 Siemianowice Śląskie

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Siemianowice Śląskie miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KA1I/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Siemianowic Śląskich posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KA1I/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Siemianowice Śląskie. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Siemianowic Śląskich przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Siemianowice Śląskie.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Siemianowicach Śląskich

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

KA1I/00002431/4
KA1I/00003762/0
KA1I/00002873/4
KA1I/00001094/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę