KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Ostrzeszów

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Ostrzeszowie

ul. Zamkowa 9a, 63-500 Ostrzeszów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Ostrzeszów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KZ1O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Ostrzeszowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KZ1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Ostrzeszów. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Ostrzeszowa przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Ostrzeszowie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

KZ1O/00004367/0
KZ1O/00002873/6
KZ1O/00007389/1
KZ1O/00002438/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę