KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Brzeg

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Brzegu

Sąd Rejonowy ul. Bolesława Chrobrego 31, 49-300 Brzeg

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Brzeg miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OP1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Brzegu posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OP1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Brzeg. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskanie z sądu sprawdzamy z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis z KW.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Brzegu i podległych miejscowości dla gminy: Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Popielów, Skarbimierz.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Brzegu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Brzeg miasto i gmina:

OP1B/00002945/2
OP1B/00004376/6
OP1B/00001872/2
OP1B/00008724/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę