KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Rawa Mazowiecka

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Rawie Mazowieckiej

Sąd Rejonowy ul. Kościuszki 17, 96-200 Rawa Mazowiecka

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Rawa Mazowiecka miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LD1R/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Rawy Mazowieckiej posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LD1R/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Rawa Mazowiecka. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Rawy Mazowieckiej przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Biała Rawska, Cielądz, Głuchów, Kowiesy, Regnów, Sadkowice.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Rawie Mazowieckiej

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

LD1R/00003634/2
LD1R/00002653/4
LD1R/00006230/1
LD1R/00001652/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę