KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Elbląg

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Elblągu
Sąd Rejonowy ul. płk. Dąbka 8-12 82-300 Elbląg

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Elbląg miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału EL1E/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Elbląga posiada elektroniczny numer księgi wieczystej EL1E/00011111/1. Oryginalne KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądu, w którym wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – odpisy księgi wieczystej wydawane są w wersji papierowej, posiadają pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Elbląg. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Elbląga Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Gronowo Elbląskie, Markusy, Milewo, Pasłęk, Rychliki, Tolkmicko.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Elblągu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Elektroniczna Księga Wieczysta Elbląg przez internet. Aktualny odpis księgi wieczystej z Elbląga prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Elblągu – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych z w.w. Sądu Rejonowego:

EL1E/00003158/6
EL1E/00006814/4
EL1E/00009247/9
EL1E/00005602/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę