KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Międzyrzecz

ul. Wojska Polskiego 1, 66-300 Międzyrzecz

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Międzyrzecz miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału GW1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Międzyrzecza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej GW1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Międzyrzecz. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Międzyrzecza przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bledzew, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna, Trzciel.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Międzyrzeczu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

GW1M/00002143/8
GW1M/00005683/6
GW1M/00003498/8
GW1M/00004317/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę