KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Myślenice

ul. Piłsudskiego 7, 32-400 Myślenice

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Myślenice miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KR1Y/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Myślenic posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KR1Y/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Myślenice. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Myślenic przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Lubień, Pcim, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Myślenicach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

KR1Y/00005238/3
KR1Y/00004761/1
KR1Y/00002974/3
KR1Y/00006735/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę