KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Malbork

ul. 17 Marca 3, 82-200 Malbork

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Malbork miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału GD1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Malborka posiada elektroniczny numer księgi wieczystej GD1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Malbork. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Malborka przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Lichnowy, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Malborku

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

GD1M/00006341/3
GD1M/00001572/6
GD1M/00007042/4
GD1M/00003893/6

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę