KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Rzeszów

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Rzeszowie

Sąd Rejonowy ul. Generała Józefa Kustronia 3, 35-303 Rzeszów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Rzeszów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału RZ1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Rzeszowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej RZ1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Rzeszów. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Rzeszowa przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Boguchwała, Głogów Małopolski, Kamień, Krasne, Sokołów Małopolski, Świlczo, Trzebowisko.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Rzeszowie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

RZ1Z/00003824/9
RZ1Z/00002761/2
RZ1Z/00008709/2
RZ1Z/00006872/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę