KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Ostrowiec Świętokrzyski

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Kościuszki 1, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Ostrowiec Świętokrzyski miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KI1O. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Ostrowca Świętokrzyskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KI1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Ostrowiec Świętokrzyski. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Dokonujemy wglądu do treści księgi wieczystej aby sprawdzić zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej mieszkania, działki, garażu lub gruntu.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Ostrowca Świętokrzyskiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bałtów, Bodzechów, Kunów, Łagów, Nowa Słupia, Waśniów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczystej z Sądu Rejonowego:

KI1O/00003642/3
KI1O/00004756/2
KI1O/00003756/5
KI1O/00007825/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę