KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

VI Wydział Ksiąg Wieczystych Morąg

ul. Warmińska 17a, 14-300 Morąg

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Morąg miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału EL2O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Morąga posiada elektroniczny numer księgi wieczystej EL2O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Morąg. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Morąga przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Małdyty, Miłakowo.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Morągu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

EL2O/00003145/9
EL2O/00002876/5
EL2O/00006912/8
EL2O/00001908/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę