KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Czarnków

VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Czarnkowie

Oddział Sądu Rejonowego ul. ppłk. Orłowskiego 1, 64-700 Czarnków

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Czarnków miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO2T/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Czarnkowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO2T/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Czarnków. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Czarnkowa i podległych miejscowości dla gminy: Drawsko, Lubasz, Połajewo, Wieleń.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Czarnkowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Czarnków miasto i gmina:

PO2T/00002710/8
PO2T/00003752/1
PO2T/00001937/8
PO2T/00002184/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę