KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Lubartów

ul. Lubelska 57, 21-100 Lubartów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Lubartów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LU1A/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Lubartowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LU1A/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Lubartów. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Lubartowa przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Ostrów Lubelski, Serniki, Uścimów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Lubartowie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

LU1A/00007824/1
LU1A/00003826/7
LU1A/00007639/7
LU1A/00002093/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę