KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Ruda Śląska

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Rudzie Śląskiej

Sąd Rejonowy ul. 1 Maja 225, 41-710 Ruda Śląska

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Ruda Śląska miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału GL1S/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Rudy Śląskiej posiada elektroniczny numer księgi wieczystej GL1S/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Ruda Śląska. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Rudy Śląskiej przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Ruda Śląska.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Rudzie Śląskiej

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

GL1S/00001342/4
GL1S/00002643/1
GL1S/00006125/2
GL1S/00003432/6

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę