KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Oborniki

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Obornikach

ul. Piłsudskiego 57, 64-600 Oborniki

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Oborniki miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OP1O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Obornik posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OP1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Oborniki. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Obornik przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Rogożno, Ryczywół.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Obornikach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

OP1O/00003425/1
OP1O/00005983/4
OP1O/00002387/5
OP1O/00007812/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę