KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Wałbrzych

VII Wydział Ksiąg Wieczystych w Wałbrzychu

Sąd Rejonowy ul. Słowackiego 11, 58-300 Wałbrzych

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Wałbrzych miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SW1W/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Wałbrzycha posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SW1W/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Wałbrzych. Wypis z księgi wieczystej jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Wałbrzycha z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Boguszów-Górce, Czarny Bór, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Szczawno-Zdrój, Walim.

 

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Wałbrzychu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Wałbrzych miasto i gmina:

SW1W/00004093/5
SW1W/00003761/2
SW1W/00007239/2
SW1W/00005283/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę