KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Ostrów Wielkopolski

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Ostrowie Wielkopolskim

ul. Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Ostrów Wielkopolski miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KZ1W. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Ostrowa Wielkopolskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KZ1W/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Ostrów Wielkopolski. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Dokonujemy wglądu do treści księgi wieczystej aby sprawdzić zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej mieszkania, działki, garażu lub gruntu.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Ostrowa Wielkopolskiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice, Sośnie.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Ostrowie Wielkopolskim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczystej z Sądu Rejonowego:

KZ1W/00003761/1
KZ1W/00003874/6
KZ1W/00009256/0
KZ1W/00002436/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę