KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Bochnia

V Wydział Ksiąg Wieczystych Bochnia Sądu Rejonowego

Sąd Rejonowy ul. Kościuszki 4, 32-700 Bochnia

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Bochnia miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TR1O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Bochni posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TR1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Bochnia. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.


Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Bochni z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wisznic, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Bochni:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Bochnia miasto i gmina:

TR1O/00006582/7
TR1O/00002735/7
TR1O/00004981/0
TR1O/00003983/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę