KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Brzesko

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Brzesku
Sąd Rejonowy ul. Kościuszki 20, 32-800 Brzesko

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Brzesko miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TR1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Brzeska posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TR1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Brzesko. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskanie z Sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Brzeska z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Szczurowa, Zakliczyn.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Brzesku:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Brzesko miasto i gmina:

TR1B/00003786/3
TR1B/00003528/7
TR1B/00002750/5
TR1B/00005132/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę