KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Myślibórz

ul. Niedziałkowskiego 6, 74-300 Myślibórz

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Myślibórz miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SZ1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Myśliborza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SZ1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Myślibórz. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Myśliborza przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Nowogródek Pomorski.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Myśliborzu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

SZ1M/00003147/0
SZ1M/00002673/9
SZ1M/00007902/9
SZ1M/00005083/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę