KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Łobez

ul. Niepodległości 15, 73-150 Łobez

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Łobez miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SZ1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Łobza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SZ1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Łobez. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Łobza przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Dobra, Radowo Małe, Resko, Węgorzyno.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Łobzie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

SZ1L/00018444/9
SZ1L/00004581/0
SZ1L/00007362/0
SZ1L/00003901/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę