KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Choszczno

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Choszcznie
Sąd Rejonowy ul. Wolności 14, 73-200 Choszczno

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Choszczno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SZ1C/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta Choszczno posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SZ1C/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Choszczno. Przed uzyskaniem z sądu wypis z księgi wieczystej jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Choszczna i podległych miejscowości dla gminy: Bierzwnik, Drawno, Krzęcin, Pełczyce, Recz.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Choszcznie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Choszczno miasto i gmina:

SZ1C/00005794/4
SZ1C/00002763/7
SZ1C/00004385/7
SZ1C/00002917/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę