KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Dzierżoniów

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Dzierżoniowie
Sąd Rejonowy ul. Świdnicka 51, 58-200 Dzierżoniów

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Dzierżoniów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SW1D/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Dzierżoniowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SW1D/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Dzierżoniów. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Dzierżoniowa i podległych miejscowości dla gminy: Bielawa, Łagiewniki, Niemcza, Pieszyce, Pława Górna.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Dzierżoniowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Elektroniczna Księga Wieczysta Dzierżoniów przez Internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Dzierżoniów KW SW1D prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Dzierżoniowie – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych w.w. sądu rejonowego:

SW1D/00002046/0
SW1D/00004693/4
SW1D/00002928/7
SW1D/00003158/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę