KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Chełmno

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Chełmnie
Sąd Rejonowy ul. Toruńska 3, 86-200 Chełmno

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Chełmno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TO1C/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Chełma posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TO1C/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Chełmno. Każdy wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem nieruchomości i właścicielem aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis z KW.


Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Chełmna z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Kijewo Królewski, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Chełmnie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Chełmno miasto i gmina:

TO1C/00001579/0
TO1C/00003287/0
TO1C/00004127/8
TO1C/00005872/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę