KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Oświęcim

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Oświęcimiu

ul. Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Oświęcim miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KR1E/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Oświęcimia posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KR1E/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Oświęcim. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Oświęcimia przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Brzeszcze, Chełmek, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Oświęcimiu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

KR1E/00003761/7
KR1E/00004870/1
KR1E/00002654/7
KR1E/00007823/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę