KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Zakopane

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Zakopanem

Sąd Rejonowy ul. Gimnazjalna 13, 34-500 Zakopane

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Zakopane miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału NS1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Zakopanego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej NS1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Zakopane. Wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z Sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Zakopanego z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Zakopanem:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe Elektroniczne Księgi Wieczyste Zakopane miasto i gmina:

NS1Z/00005254/8
NS1Z/00002541/6
NS1Z/00003547/5
NS1Z/00006892/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę