KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Zabrze

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Zabrzu
Sąd Rejonowy ul. 3 Maja 21, 41-800 Zabrze

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Zabrze miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału GL1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Zabrza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej GL1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Zabrze. Wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Zabrza z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Poręba, Radziechów, Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świdnica, Ujsoły, Węgierska Górka.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Zabrzu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Zabrze miasto i gmina:

GL1Z/00003659/8
GL1Z/00002547/3
GL1Z/00005762/7
GL1Z/00007459/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę