KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Puławy

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Puławach

ul. Lubelska 7, 24-100 Puławy

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Puławy miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LU1P/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Puław posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LU1P/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Puławy. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Puław przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Garbów, Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Żyrzyn, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Puławach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

LU1P/00002645/2
LU1P/00001872/5
LU1P/00003876/7
LU1P/00004762/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę