KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Sieradz

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Sieradzu

Sąd Rejonowy al. Zwycięstwa 1, 98-200 Sieradz

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Sieradz miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SR1S. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Sieradza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SR1S/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Sieradz. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Sieradza przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Błaszki, Braszowice, Brzeźno, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Warta, Wróblew, Złoczew.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Sieradzu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

SR1S/00005487/6
SR1S/00003762/4
SR1S/00005721/9
SR1S/00007823/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę