KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

XVIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych Miastko

ul. Armii Krajowej 30, 77-200 Miastko

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Miastko miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SL1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Miastka posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SL1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Miastko. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Miastka przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Kępice, Koczała, Trzebielino.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Miastku

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

SL1M/00004924/5
SL1M/00003761/7
SL1M/00002395/3
SL1M/00007254/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę