KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Dobczyce

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Dobczycach
Oddział Sądu Rejonowego ul. Rynek 22A, 32-410 Dobczyce

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Dobczyce miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KR2Y/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta w Dobczycach posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KR2Y/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Dobczyce. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i pobrać odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Dobczyc i podległych miejscowości dla gminy: Dobczyce, Gdów, Raciechowice, Wiśniowa.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Dobczycach:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych:

KR2Y/00003875/3
KR2Y/00002761/4
KR2Y/00001980/8
KR2Y/00004873/6

Elektroniczna Księga Wieczysta Dobczyce przez internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Dobczyce KW KR2Y prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Dobczycach.

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę