KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Nowy Dwór Gdański

IX Wydział Ksiąg Wieczystych Nowy Dwór Gdański

ul. Warszawska 28, 82-100 Nowy Dwór Gdański

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nowy Dwór Gdański miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału GD2M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nowego Dworu Gdańskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej GD2M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nowy Dwór Gdański. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Nowego Dworu Gdańskiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Krynica Morska, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Gdańskim

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

GD2M/00006724/9
GD2M/00004369/8
GD2M/00002541/4
GD2M/00001976/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę